Material Gurl 4D Lash
Material Gurl 4D Lash

Material Gurl 4D Lash

Regular price
$10.00
Regular price
Sale price
$10.00
Unit price
per 
Availability
Sold out

- High Quality

- Short and Wispy 

- Thick Lightweight Lash Band

- Trim to Fit (can be cut to fit lash line)

- Reusable (gentle use and proper care, can be used up to 15 times)